Regály na všechno

regály v obýváku

Regály v chodbě nebo obýváku slouží především na dekorace

Regály jsou velmi šikovným kusem nábytku, který můžete použít téměř na cokoliv. Jejich výhodou je velká variabilita, co se vnitřního rozložení i rozměrů týče. Můžete si tedy vybrat takový regál, který vám přesně pasuje na místo, kam ho potřebujete dát. Poslední dobou se regál stává oblíbenou součástí dětských pokojů. V dětském pokoji je mnoho předmětů, které mnohdy není kam uložit a právě v takové chvíli přijde regál vhod. Navíc působí neutrálně a nemusíte se tedy bát, že by neladil se zbytkem pokoje.

Vyberte si svůj kousek

regály do kuchyně

Praktické police v kuchyni

Ať už si vyberete nízké police nebo regály po strop, můžete si jejich vnitřní rozložení přizpůsobit podle vlastních potřeb. V případě nízkých skříní si můžete zvolit například atraktivní čtvercové 3×3 nebo 2×2 rozložení. Záleží na tom, kolik prostoru v regálu potřebujete, případně jak velké mají být přihrádky nacházející se v něm. Co se vysokých regálů týče, ty jsou nejčastěji vyráběny v jednotném sloupcovém rozložení s mnoha buňkami. Na zakázku si však můžete nechat vyrobit regál dle vaší libosti.

Díky svému neutrálnímu otevřenému designu jsou regály vhodné na personalizování. Regály si můžete namalovat podle svého vkusu, dát si na ně dodělat dvířka nebo použít krabice či výsuvné umělohmotné boxy. Takto potom můžete efektivně schovat všechny uložené věci a police se tak rázem stanou reprezentativním kusem nábytku.

Sestavte si vlastní stěnu s regály

Regály DIY

A v dětském pokoji zútulní každý koutek

Jak již bylo výše zmíněno, regály jsou tolik oblíbeným kusem nábytku v domácnosti kvůli své variabilitě. Pomocí regálů se dá rovněž poměrně jednoduše sestavit stěna do obývacího pokoje, pracovny nebo kamkoliv, kde ji budete potřebovat a bude se vám tam líbit. Stěny z regálů zachovávají moderní minimalistický styl a dodají vašemu bytu lehkost a vzdušnost. Navíc regály nejsou nikterak drahou záležitostí, takže vás sestavení takové stěny nemusí vyjít vůbec draho.

Regály se většinou vyrábějí v neutrálních barvách, jakými jsou třeba bílá, černá nebo s designem přírodního dřeva. Pokud se vám však po čase třeba přestanou takové regály líbit, nechte popustit uzdu své fantazie a regály si předělejte podle svých představ. Stačí si pouze koupit kvalitní barvu a regály přetřít. V dnešní době se stává populární stříbrná nebo bronzová barva. Navíc v kombinaci s přírodním dřevem je to úplná „bomba“. Zevnitř zase můžete regály polepit tapetami nebo fotkami k obrazu svému.

Napsat komentář