Bílé svatební boty nejsou podmínkou, ale… (2. část)

svatební boty

Krvavě červené svatební boty

První část článku naleznete ZDE.

Rozhodli jste se, pro druhou možnost, že nechcete sladit svatební šaty a boty i do posledního detailu? Raději sáhnete po kontrastu, který budou poutat pozornost a který oživí celý váš svatební outfit? Pak si přečtěte následující článek, který vám poradí s výběrem takových bot, abyste to „nepřepískli“. Jak již bylo dříve zmíněno, cílem takového kontrastu je upoutat pozornost a vyvolat dojem, že kontrast je cílený a že k němu nedošlo omylem nebo kvůli špatnému vkusu při svatebních bot. Zároveň se doporučuje kontrastní svatební boty kombinovat pouze s jednoduššími svatebními šaty, protože jak se říká – všeho moc škodí.

Když ne bílé svatební boty, tak jaké?

Pokud jste se tedy už definitivně rozhodli, že bílé boty ne, je na čase začít přemýšlet nad vhodnou barvou pro vaše kontrastní dech beroucí svatební boty. Výběr barvy může například záviset od barvy, ve které se bude nést vaše svatba, od barvy vaší kytice, od barvy šatů družiček, od barvy ženichovy kravaty a podobně. Nevěsta, která má všechny tyto otázky již zodpovězeny, bude mít určitě o něco lehčí výběr při výběru barvy pro své boty. V případě, že však ještě nemáte určenou barvu ani pro jednu z výše zmíněných možností, jsou zde tipy:

  • Chcete svatební boty ve výrazné barvě? Nejoblíbenější barvy jsou krvavě červená nebo královská modrá.
  • Chcete svatební boty v pastelové barvě? V současné době „letí“ zelená, žlutá nebo růžová.
svatební boty

Modré svatební boty

Zazařte, oslňte a zkombinujte!

Pro ještě odvážnější nevěsty je tu i možnost, vybrat si metalické svatební boty. Proč vašemu svatebnímu outfitu nedopřát ještě větší nádech luxusu díky zlatým lodičkám? Pokud chcete mít princeznovskou svatbu, vyberte si stříbrné nebo metalické růžové boty. Nezapomeňte je však v takovém případě vhodně zkombinovat i s ostatními doplňky jakými jsou například náušnice, náhrdelník, náramek a podobně!

A na závěr ještě jeden tip: Jakou budoucí nevěsta jste už určitě slyšela o tom, že v den svatby byste na sobě měli mít něco nové, staré, půjčené a modré. Existuje i možnost, že byste tuto tradici spojila s výběrem svatebních bot. Pokud byste si například koupila modré lodičky, splníte tím rovnou dvě položky této tradice. Budete totiž na sobě mít něco nového a zároveň něco modrého.

Napsat komentář