Proč si koupit dámské sněhule?

Dámské sněhule – obuv stvořená do zimní pohádky. Název sněhule jasně evokuje, že jsou to boty do sněhu. Důvodů proč si ženy na zimu zvolí tento typ obuvi je několik. Dvěma hlavními jsou nepromokavost a zateplená podšívka. 

Chystáte se v zimních měsících na výlet, chatu či lyžování a přemýšlíte jakou obuv si s sebou vezmete? Najít obuv, vhodnou do chladného zimního počasí, je někdy tvrdý oříšek. 

Sněhule jako nejvhodnější obuv do sněhu
Název sněhule jasně evokuje, že jsou to boty do sněhu

Zateplená podšívka 

Důležitým faktorem při výběru je zateplená podšívka, která by vaše nohy měla zahřát, když jsou minusové teploty. Podšívka zpevňuje svršek, může být z viskózy, bavlny, hedvábí či polyesteru. Zajistí, že se vaše noha v obuvi cítí pohodlně. Vybrat si můžete mírně zateplené nebo zateplené sněhule. 

Už žádné mokré ponožky 

Nepromokavost vám zajistí podešev což je část boty, která se dotýká země. Její základními vlastnostmi jsou flexibilita, pórovitost a nepropustnost vlhkosti zvenčí. Sněhule mají většinou plochou podešev, aby se v nich snadno a jednoduše chodilo ve sněhu. 

Jednoduché nazouvání 

Sněhule můžeme zapínat na zip, což je často nejpohodlnější varianta. Kromě zipu si můžete zvolit sněhule na šněrování, čímž můžete nohy více zpevnit při uvazování a lépe se vám v nich bude chodit. Šněrování je také skvělý doplněk pro oko. Nejjednodušší variantou jsou ty, které se jen jednoduše nazují na nohu. 

Doladí každý zimní outfit 

Dámské sněhule s kožešinou doplňují váš zimní outfit v jakékoli zimní pohádce jste. Sněhule si dámy kupují s cílem vypadat stylově i v zimě. Kromě toho, že vypadají skvěle splňují to, co každá žena očekává od správné zimní obuvi na vyřázení do sněhu. Pohodlí, teplý pocit a žádné mokré ponožky. Pevná podrážka s profilem a vroubky jsou samozřejmostí praktických a trendových sněhulí. 

Dámské nízké hnedé sněhule
Vybrat si můžete z různých stylů sněhulí

Široký výběr 

Z hlediska výšky, pokud vám překryjí vaši nohu, rozdělujeme dámské sněhule na nízké a vysoké. 

Dámské sněhule vysoké 

Vysoké dámské zimní sněhule jsou nejvyhledávanějším typem sněhulí. Chrání vám nohu až pod koleno, což znamená, že se v nich můžete také brodit a bláznit a vaše nohy by měly být v bezpečí. 

Dámské sněhule nízké 

Pokud nechcete mít nohu zabalenou až po koleno nebojte se sněhule se vyrábějí i nízké. Ty jsou vám po kotníky a jsou vhodné pro dámy, které mají silnější lýtka a malou nohu, nebo jsou nízké. Snadno je tedy schováte i do zateplených kalhot. 

Oblíbenou barvou dámských sněhulí je bílá a člověk tak splývá s prostředí. Poslední roky jdou do popředí i sněhule černé či hnědé barvy. Výběr je ovšem obrovský a každým rokem roste popularita této zimní komfortní obuvi. Zvolená barva je na vás, jestli preferujete neutrálnost a splývavost, nebo výraznost. 

Kvalitní dámské sněhule nejsou levnou záležitostí, a proto vyzkoušejte výprodej dámských sněhulí, za skvělé ceny. Možná si vyberete a potěšíte sebe i svoji peněženku. 

Napsat komentář