Co třeba k tomu, abyste mohli podnikat jako svatební agentura? (2. část)

První část článku naleznete zde.

Kurzy

svatební agentura

Ovládání PC by mělo být samozřejmostí.

V dnešní moderní době je už téměř samozřejmostí, že máte perfektní počítačové znalosti. A hlavně jestli chcete působit jako svatební agentura. No pokud tomu tak není, doporučujeme vám, abyste s tím něco udělali, protože pokud ovládáte například photoshop nebo jiné programy na úpravy fotek či videí, můžete tím také u potenciálního klienta zabodovat a může si i kvůli tomu vybrat právě vás. Zákazníkovi je jedno, jak to uděláte, ale zajímá ho výsledek a ten byste mu tedy měli nabídnout ten nejlepší, za co nejnižší cenu.

Pokud nejste manažerský byznys typ, zkuste absolvovat i kurz zaměřený tímto směrem. Je to investice, kterou určitě nebudete litovat (a to v žádné práci, nejen v případě svatebního plánovače).

Tyto schopnosti vám nejen pomůžou rozběhnout svůj podnik a postavit se na nohy, ale budete vypadat i profesionálně.

Plánování vaší první svatby

Jedná se o vaši první svatbu a nemáte s tím ještě žádné zkušenosti? Doporučujeme vám plánovat svatbu někomu blízkému nebo absolvovat plánování svatby svatební agenturou od začátku až do konce, abyste věděli, jak všechno chodí a jak to má být. Měli byste si vybrat někoho z vašich blízkých, protože těm snadněji vysvětlíte potřebné kroky a i oni vám snadněji odpustí menší přešlapy, které budou způsobeny vaší nezkušeností. No v případě druhé možnosti, když bude mít plánování na starosti svatební agentura a vy budete vystupovat jako asistent, se zase můžete naučit nějaké tipy a triky a navíc získáte tolik potřebné zkušenosti, které vám pomohou při vašem prvním plánování.

svatební agentura

Jako svatební agentura můžete začít u známých

Jako svatební agentura se musíte zviditelnit

Jestliže už máte všechno připraveno a máte za sebou i vaši první svatbu, je čas na marketing a reklamu. Je potřebné, abyste se jako svatební agentura zviditelnili. V dnešní době je velmi populární reklama na nejrůznějších sociálních sítích, kde si bez problémů vytvoříte svůj profil a pak už jenom necháte, aby se reklama šířila mezi uživateli této sítě. Další možností je vytvořit si vlastní webovou stránku se základními informacemi, na které vás vaši potenciální zákazníci budou moci snadno kontaktovat.

Hodně štěstí!

Jeden komentář k „Co třeba k tomu, abyste mohli podnikat jako svatební agentura? (2. část)“

Napsat komentář