Magické momenty na svatbě vám může vykouzlit kouzelník

kouzelník

Kouzlo svatby vám pomůže odhalit kouzelník!

Kouzelník na typické slovenské svatbě není vůbec běžnou záležitostí. To však neznamená, že nemůže být dobrou volbou jak připravit zábavu pro vaše hosty. V jiných krajinách je to běžnějším jevem (právě z těchto krajin jsme čerpali inspiraci k tomuto článku), a proto v případě, že chystáte svatbu se zahraničními hosty, je dobré informovat se o tom, zda tento jev u nich není zvykem. V případě, že je, nemusíte se ničeho obávat a klidně si kouzelníka na svatbu přiveďte.

Výběr toho správného kouzelníka na svatbě však není vůbec jednoduchou záležitostí. Měli byste si ujasnit některé věci, které budou dále zmíněny v článku, kvůli tomu, aby se ze svatby nestalo faux pas nebo hůře. Přeci je to významný den, a proto musí být všechno do detailu perfektně promyšleno.

Kouzelník pro děti nebo dospělé?

V první řadě si musíte promyslet, komu bude na svatbě kouzelník předvádět svoji show. Jednou z možností je vymyslet program pro množství malých dětí, aby se nenudily. V takovém případě si objednejte dětského kouzelníka. Ten upoutá pozornost dětí a jejich rodiče si budou moct v klidu užít kouzlo svatby a budou moct nasát její atmosféru. Navíc v případě dětského kouzelníka můžete klidně najmout i amatérského, čímž ušetříte nějaké peníze, které se vám budou hodit jinde.

Druhou možností je tedy najmutí kouzelníka pro dospělé. Tato volba je vhodná v takových případech, kdy víte, že na svatbě nebudete celou dobu přítomni a budete si muset odbíhat. Tehdy bude dospělé bavit kouzelník. Výrazně vám však doporučujeme, abyste si jako kouzelníka pro dospělé najali pouze profesionála. Před jeho samotným vystupováním si s ním musíte sednout a probrat program celé show, například zda se bude jednat o sólo akci nebo zda bude do show zapojovat i hosty. Toto všechno musíte pečlivě prokonzultovat.

kouzelník

Kouzelník by měl na svatbě zapojit do programu i hosty…

Aby vás nic nepřekvapilo…

Předtím, než kouzelník přijde na vaši svatbu, je dobré zjistit si o něm veškeré dostupné informace – prohlédnout si fotografie a videa z jeho předchozích akcí a vystoupení, přečíst si recenze od diváků a jeho předchozích zákazníků a hlavně se s ním osobně setkat. Právě na tomto osobním setkání na vás nejvíce zapůsobí. Je totiž více než pravděpodobné, že stejně jako na vás, bude během svatební show působit i na vaše hosty.

kouzelník

Napsat komentář