Peter Šesták – slovenský kouzelník

kouzelník

Oblíbené karetní triky

I když mnozí z vás, dospělých, zapomněli na to, jaké to je být dítětem, zahodit alespoň na chvíli starosti a dokázat se radovat z nejjednodušších věcí, pořád je to velmi důležité. Existují totiž situace, při kterých se tak trochu ztrácíme a alespoň vzpomínkami se vracíme do dětských časů. Jednou z takových situací je například kouzelník.

Kouzelník = vzpomínky na dětství

kouzelník Peter Šesták

Kouzla a triky nejsou jen pro děti

V mnoha lidech evokuje slovo „kouzelník“ dětské období a časy, kdy byl zván na narozeninové párty a podobně. Kouzelník, cirkus, hry, záhady, pohádky – toto a mnoho dalších podobných věcí bez váhání řadíme právě do období, kdy jsme byli ještě dětmi.

Můžeme si však položit otázku – Proč bychom se nemohli z takových věcí radovat i my dospělí? Nejedná se o žádnou ostudu ani nic neobvyklého, když si dospělý dokáže užít některou z výše uvedených věcí a může při tom zavzpomínat na svá dětská léta.

Typickým příkladem je kouzelník. Ten totiž svým představením, kouzelnickými triky, pohyby těla, vystupováním,… dokáže okouzlit a ohromit i mnoho dospělých lidí.

O kouzelnickém představení Petra Šestáka

kouzelník

Kouzelnické představení Petra Šestáka

Zkuste zahodit předsudky a vypravte se na kouzelnické představení nebo do cirkusu. Zkuste se dívat toto zábavné prostředí očima dětí. Kouzelník Peter absolvuje více než 300 kouzelnických představení ročně. Je tedy jedním z nejvytíženějších a nejžádanějších slovenských kouzelníků.

Když na jeho show půjdete s tím, že si to maximálně užijete a odnesete si odtamtud zážitek, může se stát, že vás svými triky přesvědčí, že některá kouzla opravdu existují. Možnosti jsou neomezené – můžete si ho pozvat na narozeninovou párty svých dětí, na vlastní oslavu, firemní párty nebo překvapit své přátele při nějaké speciální příležitosti.

Napsat komentář