Nakupujeme zahradní židle

zahradní židle

Jaké zahradní židle upřednostňujete vy? Máte raději klasické…

Pokud jste se rozhodli nakoupit zahradní židle je zřejmé, že si chcete v zahradě nebo na verandě vytvořit příjemnou odpočinkovou zónu. Stůl už máte a chybějí vám ještě židle? Přestože zahradní sezení je nejideálnější v létě, jenže léto bývá plné cest a dovolených a proto se ke koupi zahradního nábytku pobíráme až koncem léta nebo na podzim. Takové posezení v zahradě, vy v dece, s padajícím listím ze stromů může mít také své kouzlo.

Máte dvě možnosti – buď budete hledat zahradní židle, které budou dokonale ladit ke stolu, nebo se ho rozhodnete jen vhodně doplnit. V obou případech vás však čeká těžké rozhodování mezi množstvím materiálů, designů a barev. Ujasněte si proto své priority ještě dříve než vkročíte do prodejen nebo spustíte internetový vyhledávač.

Zahradní židle na míru

Pokud jste se našli v prvním zmíněném případě a vlastníte doma vzácný kousek stolku, který jste buď zdědili nebo koupili ve starožitnictví, zahradní židle na míru budou pro vás nejideálnějším řešením. Tímto způsobem vám odpadne množství povinností a starostí s prohlížením mnoha nabídek.

Avšak… jako každý nábytek na míru, i za tyto zahradní židle si připlatíte. Ruční práci však bude odpovídat i kvalita nábytku, a tak si můžete být jisti, že vám židle vydrží několik desetiletí. Výsledkem tedy bude dokonale ladící zahradní nábytek, který budou chválit všichni vaši známí.

Hledejte shodný design

zahradní židle

…nebo originální a výjimečné?

Pokud vám na dokonalé sladěnosti stylu až tak nezáleží nebo naopak chcete váš stůl nechat vyniknout, pravděpodobně projdete několik nabídek zahradních židlí. Zvolit si můžete od jednoduchého designu klasických kuchyňských židlí až po křesla s opěrkami. Při výběru zvažujte skladnost, náročnost na údržbu ve srovnání s cenou a kvalitou materiálu.

Pokud vlastníte masivní dřevěný rustikální stolek, vhodnou doplňující možností k němu budou jednoduché dřevěné křesílka, které stačí sladit v barvě. K tepaný železnému stolku také určitě najdete shodu. Takové zahradní židle se dají velmi vhodně doplnit různými tkaninami nebo polštáři pro lepší pohodlí.

K stolku kombinovanému se sklem se hodí i proutěné nebo ratanové židle. Pokud nenajdete vhodnou shodu v materiálu nebo provedení, vždy můžete situaci zachránit shodnou barvou. Pokud i shodnou barvu nenajdete, můžete si dát barvu namíchat, a sami si zahradní nábytek dokončit.

Napsat komentář