Pěkné nehty jsou rovněž součástí svatby

nehty

K pěkné nevěstě patří i hezké nehty

Během svatebního dne je k dokonalosti nevěsty potřeba hned několik věcí a těmi jsou skvěle pasující svatební šaty, pohodlné svatební boty, vhodný účes, líčení, doplňky a v neposlední řadě i pěkně upravené nehty. V tomto případě většina žen řeší dilema a dělí se do dvou táborů. První skupina zastává názor, že nejlepší je nechat si vlastní nehty a pouze si je upravit tak, aby vypadaly pěkně, zatímco druhá skupina tvrdí, že lepší je vypravit se do nehtového studia a nechat si udělat gelové. Podle čeho se rozhodnout, která z možností je pro vás ta lepší? Odpověď na tuto otázku najdete v našem článku.

Přirozeně zdravé nehty

Pokud máte přirozeně krásné nehty, které se nelámou nebo neštěpí, máte obrovskou výhodu a rozhodně vám doporučujeme, abyste nenavštěvovaly nehtová studia, ale pouze si je nechala trochu upravit. Na co si je totiž budete ničit gelovými? V podstatě máte dvě možnosti. Pokud jste zkušená v oblasti manikúry, můžete si ji udělat sama a to nejlépe tak dva dny před svatbou, abyste si ještě nehty nezničila. S přípravou na tuto skutečnost však musíte začít už tak alespoň dva týdny dopředu a to tím způsobem, že si na ně budete dávat pozor, abyste si je nepoškodila. Takže například pokud budete umývat nádobí nebo budete pracovat s jinými čisticími prostředky, noste rukavice nebo se jim pro jistotu po dobu „předsvatebního“ období vyhněte.

Pokud si však až na tolik nedůvěřujete, pořád je tu možnost, že navštívíte manikérku, která poskytne vašim nehtům dostatečnou starostlivost, úhledně vám je nalakuje a v případě, že budete chtít, může vám je potřít gelem nebo průsvitným UV lakem, který vám zajistí, že se vám nehty do svatby nepoškodí, protože lak se určitě nepoškodí.

nehty

Krásné nehty z nehtového studia

V jakém případě bude lepším řešením nehtové studio a gelové nehty?

Jestliže máte problém s tím, že vaše nehty nejsou dostatečně pevné a zdravé a nedá se z nich vykouzlit jakýkoliv pěkný výsledek v podobě manikúry, doporučujeme, abyste si ve svatební den zašla do nehtového studia a nechala si udělat gelové. Ale nepřežeňte to zase s nimi. Nejlepším tipem jsou nehty vymodelované do tvaru původních nehtů (žádné špičaté nebo hranaté) a nabarvené příjemnou pastelovou či perleťovou barvou. I vkusně udělaná francouzská manikúra může být tou dobrou volbou. Po skončení svatby, kdy se rozhodnete, že už gelové nehty nechcete, byste měla zajít opět do nehtového studia, kde vám je sundají profesionálně a vy tak neriskujete, že si své nehty nepoškodíte ještě více, než už jsou.

Napsat komentář