Když budu velký, budu klaun!

Téměř všechny děti chtěli být buď popelářem nebo klaunem. Děti okouzlí hned na prvním vystoupení a okamžitě si získá jejich srdce. Stačí spatřit jeho nevšední oblečení, nemotorné velké boty, úžasný červený nos, střapaté vlasy a s napětím čekají, co se bude dít dál. Klauni jsou skvělí v tom, že dokáží rozesmát každé dítě, ale i dospělého. Předvádějí triky, zpívají a hrají na kytaru, vymýšlejí pro děti různé a zábavné hry. Modelují zvířátka z balónů a kromě toho ještě milion dalších věcí, díky kterým vykouzlí úsměv na každé tváři.

klaun

Klaun

Klaun nenechá smutných ani dospěláky

Kdysi bylo dost náročné najít pro děti klauna, ale dnes už máme na výběr z bohaté nabídky. Jeden směšnější než ten druhý a když si už myslíte, že jste při klaunech a jejich vystoupení viděli vše, další klaun vás přesvědčí o opaku. Nevíme, odkud čerpají své nápady, ale je až neuvěřitelné, kolik skvělých nápadů v hlavě mají a jak všechno co dělají, dělají pro děti – pro ty naše nejmenší. Děti milují klaunů, no dobrý klaun dokáže rozesmát i dospěláky a alespoň na malou chvíli jim tak dovolí vrátit se zpět do dětských časů. Každé jedno vystoupení klauna je jedinečné, nikdy neuvidíte dvě stejné, a i to je důvod, proč si vystoupení klauna můžete podívat znovu a stále dokola.

klaun

Klaun pro deti

Klaun jako dárek? Proč ne?!

S klaunem se děti setkají buď ve školce, ve škole nebo třeba i během pobytu ve škole v přírodě. Věděli jste však, že klauna si můžete objednat i vy? Nemyslíme pro vás, ale pro vaši ratolest. Pokud nevíte vymyslet originální dárek pro vaše dítě, darujte mu jeho vlastní vystoupení klauna. Můžete si být jisti, že na takový dárek nikdy nezapomene a zůstanou mu krásné vzpomínky. Klaun rozveselí všechny děti na oslavě, zapojí je do her a alespoň na krátkou chvíli se postará o jejich program. Vždyť kolik dětí si může říci, že mělo doma vlastního klauna? Někdy prostě materiální dárky přestanou mít takový úspěch jako dárek v podobě zážitku, který dítěti zůstane po celý život. A klaun takový dárek rozhodně je!

klaun

Místo i pro ženu

Napsat komentář