Zajímáte se o last minute Tunisko?

Tunisko leží na severu Afriky, omývá ho Středozemní moře. Bohatá historie země vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jaké příjemné podmínky pro turisty nabízí. Jeho území je tvořeno na severu údolím řeky Medžerda přecházejícím přes masiv Dorsale, stepními oblastmi a nejjižnější položenými pouštěmi. Velkým lákadlem last minute pobytů v Tunisku jsou kouzelné tuniské města s historickými centry, tržnicí s temperamentními prodavači a jedinečnou orientální vůní.

Last minute Tunisko

Zaujimavá architektura

Tunisko last minute

Dovolené v Tunisku nahrává i ideální místní podnebí. Od května do září zde vládnou tropické teploty překračující 30°C. Vaše zavazadlo teda musí určite obsahovat plavky. Velkými přednostmi last minute zájezdů do Tuniska je jejich přijatelná cena, skvělá dostupnost letadlem a kvalitní služby velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další známé pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse. Dovolená v Tunisku je skutečně atraktivní a v neposlední řadě i poměrně levná. V případě, kdy se rozhodnete využít last minute zájezd, zaplatíte ještě méně a výrazně ušetříte.

Last minute Tunisko

Duny

Kdy do Tuniska na last minute?

Tunisko je relativně teplá země a počasí dovolené u moře přeje více než tři čtvrtě roku.  Proto je i nabídka zájezdů na poslední chvíli docela pestrá. Do Tuniska tedy v rámci last minute nabídek klidně vyrazte od března do listopadu, slevy těchto zájezdů se standardně pohybují v rozmezí od 8 do 30%. Na druhé straně, většina cestovních agentur známý výraz „last minute“ občas zneužívá. Jak last minute označí zájezdy nejen se 14-denním, ale například i několikaměsíčním předstihem. A to vše jen proto, aby svou nabídku více zviditelnily nebo zatraktivnily. Proto si můžete již během ledna nebo února rezervovat tzv. last minute zájezdy do Tuniska, přitom první odlety do zvolených tuniských destinací jsou nejdříve až během března.

Last minute Tunisko

Průzračné moře

Napsat komentář