Bezpečné kufry na krátké i dlouhé zbraně

Jste majitelem zbraně nebo více zbraní a potřebujete je se všemi doplňky a příslušenstvím bezpečně uskladnit? Dobrou a hlavně bezpečnou a rozumnou volbou jsou kufry na zbraně. Takové kufry na zbraně vám poslouží nejen k přenosu zbraní z místa, kde je máte skryté, na místo kde je chcete používat, ale ochrání i vašich potomků před jejich přirozenou zvědavostí a zabrání jakékoliv nežádoucí manipulaci se zbraní. S takovým kufříkem můžete vycestovat nejen do nějakého exotického loveckého revíru během vašeho putování po Africe, ale si i klidně vyběhnout do vaší zahradě plné zeleně.

kufry na zbraně

Kufry na zbraně pro pořádek a bezpečné uskladnění zbraní

Kufry na zbraně jako nutností při cestování

Chystáte se letět do zahraničí a potřebujete převézt i vaši zbraň nebo zbraně? Pak se bez kvalitního kufru nepohnete. Většina států akceptuje převážení zbraní, ale pouze v případě, že máte zbraně uloženy v samostatném uzamykatelném kufru na zbraň. V současnosti není nouze o firmy, které nabízejí opravdu kvalitní kufry na zbraně, třeba si jen správně vybrat. Kufry na dlouhé i krátké zbraně jsou vyrobeny většinou z hliníku nebo plastu, čímž se stávají odolnými a slouží pro přepravu a ochranu osobních zbraní. K letecké přepravě zbraní jakož i při delších cestách autem do zahraničí se více doporučují kufry z hliníku.

kufry na zbraně

Zároveň udržujete delší životnost zbraně

Specializované kufry na střelecké zbraně

Je kousek před Vánocemi a my se honíme za netradičními dárky. Pokud je váš blízký milovníkům zbraní, s kvalitním kufříkem na krátkou střelnou zbraň určitě neuděláte krok vedle. Bezpečně ochrání optiku a veškeré příslušenství, které je třeba důkladně uložit a transportovat. Kufry mívají rastrové pěnové vložky, spodní molitanová vložka je předem naříznutá pro snadnou tvorbu obrysů uložených předmětů. A co byste řekli na takový luxusní kufr na dlouhou loveckou zbraň, který vyhovuje mezinárodním normám pro leteckou přepravu zbraní? Vypadá skvěle, s hladkými hranami a kvalitním hliníkovým rámem. Takový kufr je odolný proti poškrábání, má polstrované bočnice a nesmíme zapomenout na bonus – chromovanou rukojeť.

 

Napsat komentář