Offshore účty se vyplatí. Proč?

Bankovní účty v zahraničí, takzvané offshore účty, mohou být pro vás tím nejlepším řešením pokud potřebujete ochránit sebe a své finance. Tento druh účtu se zakládá v bankách, které působí v offshore zónách. To jsou zahraniční státy s nižším daňovým zatížením. Offshore banka však může poskytovat své služby pouze klientům ze zahraničí. Čili pokud banka působí ve Francii, může poskytovat bankovní služby lidem z celého světa kromě těch, kteří mají trvalý pobyt ve Francii. Offshore účty založené v offshore bankách chrání vložený kapitál před změnami v daňovém systému v místě bydliště. Ale i před exekutory a úřady, které provádějí nezákonné zásahy.

offshore účty

Offshore účty chrání kapitál.

Jak si založit takový offshore účet?

K tomu, abyste si i vy založili offshore účet nemusíte nikam cestovat nebo letět – vše vyřídíte v pohodlí vašeho domova a hlavně diskrétně. Offshore účty si může otevřít jako fyzická, tak i právnická osoba a nejste omezen výší minimálního zůstatku na účtu nebo počtem transakcí. Dokonce si můžete otevřít hned několik offshore účtů a to zcela zdarma a bez toho, abyste museli osobně navštívit banku. Stačí si vybrat z nabídky takový účet, který vám bude nejvíce vyhovovat. Za pár dní ho máte otevřený a můžete plně využívat jeho výhod. Vaše peníze budou v bezpečí a stejně jako při bankovním účtu v klasické bance, budete moci své finance kdykoliv vybrat.

offshore účty

Váš majetek je v offshore bance chráněný.

Offshore účty jsou pro vás výhodné

Výhod, které se sebou přinášejí offshore účty je mnoho, ale mezi ty největší patří žádné nebo jen velmi nízké zdanění úroků a zároveň vyšší výnosy z úroků. Kromě toho, offshore banky jsou velmi diskrétní, díky čemuž bude váš účet esenciálním nástrojem při ochraně majetku a vašeho soukromí. Oceníte i snadnou obsluhu, vše potřebné víte vyřídit pomocí internetbankingu – ušetříte si tak množství času i peněz. Offshore účet vám zajistí rychlý přístup k vašim financím a zároveň chrání kapitál před změnami v daňovém systému vašeho bydliště.

Napsat komentář