Ženich se svatebním motýlkem

Na úplném začátku, když ženich žádá svoji nastávající o ruku, jde o krásné gesto, na které každá žena čeká a představuje si jej již o svého mládí. Dostane krásný prstýnek, řekne své ano a jsou zasnoubení. Teď ovšem přichází za těžší část a to ta organizační. U spousta párů se svatba uskuteční, až několik let po zasnoubení. Nejdříve je potřeba najít vhodný termín a nějaké hezké místo, které by všem vyhovovalo. Jakmile si tyto dvě věci určíte a objednáte, není cesta zpět a alespoň vás to více motivuje se do organizace pustit. Proč je svatební motýlek tak důležitý?

svatební motýlek

Svatební motýlek je stylovou záležitostí.

Svatební motýlek, jasná volba pro ženicha

Přes všechno občerstvení, posílání oznamení, má nevěsta největšího brouka v hlavě a to jsou její svatební šaty. Půjčené, kupované, ty které jdou popřípadě upravit? Pánové zase řeší jaký zvolit oblek, košili a hlavně jaký motýlek. Ženich může zvolit také pánskou kravatu, ale motýlek vždy působí o trochu více elegantněji, protože se nehodí na úplně každou událost. Velikou výhodou je, že se vyrábí přímo svatební motýlky, kteří mají jemné svatební motivy a ulehčují tak budoucím manželům u náročného vybírání. Motýlek se ladí s šaty nevěsty, mohou být bílé, šampaň a nebo do barev do kterých bude celá svatba sladěná.

svatební motýlek

Svatební motýlek je originální.

Předvázaný svatební motýlek

Ve svatební den se přípravy chýlí ke konci a nastává lehká nervozita. Stává se, že vás tlačí čas a jako muž, který by měl být oporou a mít vše pod kontrolou zatímco se budoucí manželka chystá, sám nestíháte. V tomto případě si můžete ulehčit jednu podstatnou věc a co vázání motýlku. Někdo v tom má praxi, ale plno pánů se s tím ještě nesetkalo. Proto je předvázaný motýlek parádní volbou. Snadno ho připnete jako poslední doplněk k vašemu obleku bez zbytečných komplikací a můžete se bezstarostně vrhnout do víru oslav a již celý večer se nemusíte o svůj outfit starat nebo strachovat.

Napsat komentář