Hledáte pohodlné spodní prádlo? Zvolte Andrie trenýrky

Určitě se shodneme na tom, že spodní prádlo je důležitá součást šatníků a prádelníků mužů i žen. Pohodlí a kvalitní materiál to jsou hlavní faktory, podle kterých vybírat spodní prádlo. Mezi nejoblíbenější pánské spodní prádlo patří volné trenýrky. Pokud si chcete dopřát pohodlí při každodenním nošení, poohlédněte se po nabídce značky Andrie. Andrie trenýrky patří mezi oblíbené pánské spodního prádlo. Firma Andrie je ryze českou firmou, která uvedla značku spodního prádla na trh již v roce 1994. Společnost tedy působí na českém trhu již 25 let a za tuto dobu si vybudovala pevné postavení na trhu se spodním prádlem. Trenýrky firmy Andrie se těší velké oblibě zákazníků. 

Andrie trenýrky

Andrie trenýrky jsou oblíbené pro své kvalitní zpracování.

Vyberte si Andrie trenýrky s rozparky nebo bez rozparků 

Andrie trenýrky jsou oblíbené zejména pro své kvalitní zpracování a použitý kvalitní materiál. Jedná se o 100% bavlněné spodní prádlo, které je díky bavlněnému materiálu velmi příjemné na nošení, nikde neškrábe a netlačí. Zejména díky těmto vlastnostem je vhodné i pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Trenýrky Andrie mají v pase obšitou širokou gumu, která ovšem netlačí. Můžete si vybrat ze dvou střihů. Jeden pro milovníky volnosti při pohybu má po bocích rozparky, které zaručují pohodlí a volnost. Druhý typ je užší střih na bocích bez rozparků, který je vhodný zejména pod upnuté kalhoty nebo kraťasy.  

Andrie trenýrky

Andrie trenýrky se vyrábí od velikosti M až po velikost 4XL.

Andrie trenýrky výběr vzorů 

Nudí Vás nudné vzory, jste zastánci moderních vzorů, nebo jste milovníky klasického designu? Značka Andrie se zavděčí všem. Vybírat můžete z široké nabídky vzorů a velikosti. Andrie trenýrky se vyrábí od velikosti M až po velikost 4XL. Současným trendem jsou i tyto větší velikosti, které byly do nedávna nedostatkovým zbožím. Na výběr je i široký výběr vzorů, kdy vychází každé 3 týdny nová kolekce. Nesmíme opomenout i na obrázkové trenýrky s vtipnými obrázky, které jsou vhodné i jako dárek. Pro zastánce klasických vzorů může značka Andrie nabídnout jednobarevné trenýrky, trenýrky se vzory puntíků nebo kárované trenýrkyAndrie trenýrky jsou nejen kvalitní ale i pohodlné. 

Napsat komentář