Tyto fotbalové zápasy se určitě vyplatily

Fotbalové zájazdy

Fotbalové zájezdy Bayern Munchen – Fotbaltour.cz

Ten, kdo využil fotbalové zájezdy na předposlední kolo skupinové fáze Ligy Mistrů, tak určitě nelitoval. Osm zápasů přineslo dramatické okamžiky, překvapení, ale i jednoznačná vítězství favoritů. Barcelona, Chelsea a Porto s přehledem převálcovaly své soupeře. Šlágrem úterní nadílky byl určitě zápas mezi trápícím se Manchesterem City a Bayernem Mnichov. Na Etihad Stadium se totiž odehrál neuvěřitelný zápas, který zvedl ze sedačky snad každého fanouška a bezpochyby splňoval ty nejpřísnější fotbalová kritéria.

Fotbalové zápasy se mohou stát zážitkem, na který nezapomenete

Začátek patřil opatrnému fotbalu a obě mužstva se navzájem jen „oťukávala“. To pravé fotbalové divadlo zahájila až 20. minuta a faul obránce Bavorů ve vlastní šestnáctce na Sergia Agüera, po kterém pochopitelně následovala penalta a rovněž červená karta pro hříšníka Mehdiho Benatiu. Sám faulovaný penaltu proměnil a naklonil tak misky vah na stranu domácích. Po tomto gólu se od domácích čekalo převzetí kontroly nad zápasem. To však už ve 40. minute gólem vyvrátil Xabi Alonso a další rána pro domácí přišla další pět minut nato, kdy se v posledních sekundách prvního poločasu prosadil polský ostrostřelec Robert Lewandowski. Po zahájení druhého poločasu se domácí pokoušeli o dobytí Neuerovy brány, ale jejich tlak nebyl tak velký, jak by bylo potřeba a aby si obrana německého mistra nedokázala s útoky citizens poradit. Ale závěry obou poločasů byli jako přes kopírák s jediným rozdílem a to tím, že hrdinou se nakonec stal Sergio Agüero. V 85. minutě totiž po chybě ve středu pole argentinský útočník vystartoval s míčem na noze a přesnou střelou překonal Neuera. Vyburcovaná atmosféra hnala domácí kupředu a v nastaveném čase přišel moment, který v paměti fanoušků zůstane ještě hodně dlouho. Po odraženém míči se ho zmocnil hrdina večera Agüero a poslal ho do sítě. Strhnul tak vítězství a tři body, které tolik potřebovali, na stranu citizens.

Fotbalové zájezdy

Lionel Messi – Fotbaltour.cz

Messiho další hattrick

FC Barcelona si s přehledem poradila s APOELem Nikózia, když dokázala vstřelit čtyři góly a udržet čisté konto. Tato noc zřejmě patřila argentinským útočníkům, co potvrdil i čerstvý držitel španělské ligy v počtu vstřelených gólů Lionel Messi. Katalánský trpaslík vstřelil další hattrick a jedním gólem se k němu přidal i Luis Suárez. Tím potěšili všechny, kteří využili fotbalové zájezdy na tento zápas Barcelony.

Napsat komentář