Podprsenky Lormar ve stylu bralette jsou hitem již další sezónu

Při výběru podprsenky je důležité zvolit správný tvar, střih a velikost. To stejné platí i u podprsenek typu bralette, které momentálně jsou ve velké oblibě. A proč? Podprsenky Lormar typu braletky dokáží totiž zkombinovat rafinovaný design s neobyčejným pohodlím, které respektuje přirozený tvar prsou. Tyto podprsenky mohou nosit jak ženy s menším poprsím, tak ženy s větším poprsím. Je důležité vybrat si správnou velikost, typ a střih podprsenky. Při výběru se proto zaměřte především na velikost spodního pásku pod prsy a délku a střih ramínek. Co je to podprsenka braletka? Jedná se o podprsenku, která nemá většinou vyztužené košíčky ani kostice. Mají trojúhelníkový střih , nižší střed a pevnější pruh pod prsy. Většinou jsou krajkové, přičemž tato krajka sahá až po rameny.

podprsenky Lormar
Podprsenky Lormar typ bralette jsou oblíbené

Proč jsou podprsenky Lormar typu bralette tak oblíbené?

Popularitu si italské podprsenky Lormar typu bralette získaly především díky pohodlnému střihu a přirozenému vzhledu. Podprsenky jsou většinou bez kostic a s nebo bez výztuže, takže jsou maximálně pohodlné na každodenní nošení. Jsou ušity s luxusních krajek, které neškrábou a jsou prodyšné, takže se kůže nemá tendenci potit. Braletky jsou oblíbené také díky krajkovým detailům a rafinovaným střihům. Takže pokud milujete krajkové prádlo, tak si oblíbíte i braletku. Ženy s větším poprsím by měli volit spíše vyztužený střih, tak aby prsa pozvedl. Naopak ženy s menším poprsím si mohou dovolit nosit tyto podprsenky ve více střizích a provedeních.

podprsenky Lormar
Podprsenky Lormar mají pohodlný střih

Jak je možné nosit podprsenku Lormar typu bralette?

Základní vlastností podprsenky Lormar typu bralette je to, že je kombinací podprsenky jako spodního prádla a topu. V tom tkví výhoda a tento druh podprsenky můžete nosit tak, že bude pod tričkem vidět nebo bude zpod trička vykukovat. V současnosti se tato podprsenka Lormar typu bralette stala módním doplňkem, který podtrhne vaši osobnost. Jak ji ale nosit. Můžete ji nosit pod svetrem ve střihu oversize, také pod košilí nebo pod volným topem. Jako nesmrtelná je kombinace vykukující podprsenky zpod bílé košile k džínům. Můžete ji ale nosit také pod koženou bundu, pod nátělník, nebo jen tak.

Napsat komentář