Krajkové kalhotky a jejich střih zdůrazní přednosti vaší postavy

Krajkové kalhotky a tanga patří do oblíbené součásti spodního prádla každé ženy. Neměly by tedy chybět v žádném prádelníku moderní ženy. Krajkové kalhotky dokáží působit velice žensky a svůdně. Jejich rafinovanost spočívá v propracovaném střihu a svůdné krajce, která zároveň odkrývá ale i zakrývá a neodhaluje příliš. Proto jsou velice oblíbené u řady žen. Na trhu existuje spousta střihů kalhotek od klasické kalhotky, po tanga, brazilky, nohavičkové nebo vysoké. Při výběru krajkového prádlo si dejte pozor zejména na správný výběr kvalitního materiálu krajky a nutnosti bavlněného klínků pro maximální komfort. Není nic horšího než škrábající krajka a nevyhovující střih.

Krajkové kalhotky
Krajkové kalhotky působí velmi žensky a rafinovaně

Na materiálu záleží 

Při výběru materiálu dbejte na to, aby materiál nekousal, neškrábal a byl příjemný na omak. Dejte na první dojem, většinou se vyplácí. Dnešní materiály jsou nejrozmanitější. Můžete si vybrat kalhotky s umělých vláken, které jsou v dnešní době zpracovány do příjemné podoby. U krajkových kalhotek ušitých z umělých vláken si dejte pozor na to, aby měly bavlněný klínek. Vyhnete se tak nepříjemnému pocitu při nošení a možným zdravotním komplikacím. Některé krajky jsou vyrobeny z bavlněného materiálu, který je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou. Bavlna lehce absorbuje pot, je prodyšná a nezpůsobuje podráždění pokožky.

Krajkové kalhotky
Krajkové kalhotky ala brazilky jsou oblíbené

Krajkové kalhotky a jejich střihy

Krajkových kalhotek si oblíbily ženy jakékoli postavy. Jsou tak vhodné jak pro štíhlé, tak pro plnoštíhlé ženy. Pro ženy upřednostňující klasický střih jsou vhodné krajkové kalhotky s vyšším pasem, do pasu, případně bokové. Klasické kalhotky se tak hodí pro každodenní nošení. Některé ženy upřednostňují tanga, které odhalují zadeček. Tanga jsou využitelné hlavně pod přiléhavé oblečení, pod kterým se nerýsují případné lemy a švy. Krajkové kalhotky s nohavičkou oceníte zejména v chladnějších měsících. A nakonec tady máme úžasné brazilky, které jsou sexy, pohodlné a zároveň svůdné. Umí tak navodit tu nejlepší intimní atmosféru. Ať už si vyberte jakýkoli střih a materiál krajkových kalhotek přejeme šťastný výběr.

Napsat komentář