Josef Seibel – když vyzrajete na kvalitní módu

Značka Josef Seibel je známá zejména mezi milovníky zralé kožené obuvi, neboť se jedná o tradiční značku, která vznikla v Německu na konci 19. století. Obuvník Josef Seibel se věnoval šití bot dávno předtím, než vznikla jeho první továrna. Šil boty doma a jeho sortiment byl široký. První továrna byla otevřena ve městě Hauenstein, ve kterém je dnes také slavné Německé muzeum bot.

I po více než 130 letech se k nám dostává obuv, jejíž předností je kvalitní materiál a komfortní design. Přesně sedící tvar a pohodlné anatomické stélky zaručují, že Vaše nohy „neotíží“ ani po celém dni chůze. Technologie vkládání masážních stélek totiž zvyšuje cirkulaci krve. Poohlédněte se i Vy po letním komfortu sandálů a pantoflí Josef Seibel. Připravte si na podzim komfortní prémiové polobotky, jejichž základem bude pravá kůže a poctivé obuvnické řemeslo. Když přijde zima, kolekce tohoto výrobce vám ulahodí také!

Josef Seibel
JOSEF SEIBEL DÁMSKÉ PERFOROVANÉ POLOBOTKY

Prémiově obutí do barev s Josef Seibel

Josef Seibel není sice kolekce pro mladou generaci – do této obuvi je třeba skutečně vyzrát. Přesto se nebojí experimentování s barvami a vzory. Vedle klasických barev a jednobarevných kousků se zde najdou i modely plné květin, barevných šňůrek či designových překvapení.

Boty JS jsou dostatečně široké a prostorné. Vybrané modely bot mají tzv. systém vzduchových kanálů, perforovanou koženou podrážku či celokoženou podšívku, čímž umožňují nohám volně dýchat a vytvářejí jim zdravé klima. Další technologie, technologie výroby s membránou TEX, zabraňuje pronikání vlhkosti do obuvi. S botami Josef Seibel vyhráváte v každém směru!

Nalaďte se prémiově, protože se budete obouvat do nejlepší kůže. Ne nadarmo se Josefu Seibelovi říká „The European comfort shoe“ nebo Evropská bota komfortu. Už máte své pohodlné novodobé dřeváky? Nebo dáte přednost klasickým prackovým sandálům typu “Mary Jane”? Pohodlí je nade vše!

Josef Seibel
JOSEF SEIBEL PÁNSKÉ KOŽENÉ SANDÁLY

Těšte se na zimu

Když se sezóna překlopí z letní na podzimní, je čas vybrat si kotníkovou obuv a kozačky. Opět si přijdete na své! Ať už zvolíte „klasickou“ kotníkovou obuv nebo nápadné modely, kterými se odlišíte z davu, JS Vám padne do noty. Kvalitní zateplení a přesto prodyšnost svršku budou přesně to, co oceníte v sychravých dnech, kdy se vítr a déšť začnou předhánět v tom, „kdo z koho“. Ten souboj vyhrajete Vy. Protože jste právě poznali „The European Comfort Shoe“.

Napsat komentář