Cornette boxerky – stylové spodní prádlo pro muže

Hledáte stylové spodní prádlo pro muže? Na trhu existuje mnoho značek luxusního a stylového spodního prádlo. Mezi jednu z nich patří značka Cornette. Značka Cornette vznikla v Polsku a za mnoholeté působení si vybudovala pevnou pozici na trhu v celé Evropě. Cornette boxerky jsou oblíbené mezi muži, kteří hledají stylové a kvalitní spodní prádlo za přijatelnou cenu. Spodní prádlo Vás překvapí množstvím vzorů, které jsou pestré, barevné a hravé. Cornette boxerky si vybírají především muži, kteří chtějí být nepřehlédnutelní a zároveň se chtějí ve spodním prádle cítit skvěle.

cornette boxerky

Cornette boxerky jsou stylové.

Cornette boxerky nebo trenýrky – názory se různí

Boxerky nebo trenýrky? To je otázka, která vyvolává mnoho odlišných názorů. Cornette boxerky jsou svým střihem předurčeny k nošení pod přiléhavé oblečení. Díky pružnému materiálu se skvěle přizpůsobí oblečení, budou pod přiléhavými kalhotami téměř neviditelné a poskytnou pohodlí a komfort při nošení. Jsou také vhodné pod formální oblečení. Naproti tomu volné trenýrky ocení hlavně muži v letním období roku, neboť jsou volnější a prodyšnější. Nosí se zejména pod volné oblečení. Neméně důležitým faktorem pro rozhodování je, na jakou příležitost si spodní prádlo berete. Jiné si vezmete na sport, na formální či neformální party. Jistě se shodneme ale na jednom, v šatníku každého muže by neměly chybět oboje – boxerky ani trenýrky.

Obr. 2 popis: Cornette boxerky poskytují komfort a pohodlí

cornette boxerky

Cornette boxerky poskytují komfort a pohodlí.

Mají perfektní střih

Každý muž by se měl ve spodním prádle cítit maximálně pohodlně. Důležitý je proto střih spodního prádlo a vybraný materiál. Cornette boxerky se vyznačují přiléhavým střihem a bavlněným materiálem s příměsi elastanu, který zaručí pružnost a přizpůsobivost.  Střihu dominuje obšitá nebo přiznaná guma v pase, která je pružná. Pokud je guma viditelná, je efektně potištěná a skvěle zapadá do designu boxerek. Ploché spojení švů a prostorový klín zaručí maximální pohodlí. Díky tomu se budete v boxerkách cítit jako v druhé kůži. Boxerky značky Cornette se skvěle hodí i jako dárek, protože jsou baleny v pěkné krabičce.

Napsat komentář