Clip-in vlasy – vlasy na počkání

clip-in vlasy

Clip-in vlasy jsou náročný způsob jak si prodloužit vlasy

Hledáte nenáročné a šetrné řešení pro své jemné a ne příliš husté vlasy? Možná vás potěší právě clip-in vlasy, které jsou velmi praktickým a efektním řešením vašeho problému s vlasy. Díky této skvělé pomůcce v podobě clip-in vlasů a příčesků výrazně změníte nejen svůj účes, ale zatraktivněte i celý svůj vzhled již za 20 – 30 minut (po nabytí jisté praxe s připevňováním clip-in vlasů vám celá úprava vlasů nepotrvá více než 5 – 10 minut). Clip-in vlasy jsou u žen takové oblíbené nejen proto, že prodlužují vlasy na počkání, a tím šetří hodiny času stráveného v kadeřnictví, ale i pro jejich bezproblémovou údržbu a v neposlední řadě i pro jejich finanční dostupnost.

Clip-in vlasy – nenáročné na péči

Clip-in vlasy si nevyžadují žádnou mimořádnou péči či údržbu, dalo by se dokonce říci, že jsou méně náročné na péči jako naše vlastní vlasy. Své vlasy si mnohé ženy myjí minimálně 2 až 3 krát týdně, ale najdou se i dámy, pro které je mytí vlasů každodenním povinným rituálem, zvláště pokud jde o řídké jemné vlasy, které se navíc i rychle mastí. Při mytí clip-in vlasů postupujete téměř stejně jako při vlastních, rozdíl je však v tom že clip-in vlasy neomýváme častěji než 2 až 3 krát do měsíce, protože právě velmi častým mytím bychom příčesky mohli znehodnotit. Šetrné mytí výživným šampónem ve vlažné vodě, bez zbytečného drhnutí a drsného mnutí a následné použití kondicionéru by mělo být samozřejmostí stejně jako při svých přirozených vlasech.

clip-in vlasy

Clip in vlasy se dají mýt, sušit i žehlit

Clip-in vlasy – používat tužidla a laky?

Ani v používání oblíbených stylingových přípravků na úpravu účesu jako jsou gely, tužidla a laky na vlasy vás clip-in vlasy nijak omezovat nebudou. Zejména, pokud si vyberete kvalitní clip-in vlasy ze 100% lidských pramenů vlasů, budete je moci tvarovat a upravovat přesně podle svých představ do jakéhokoli požadovaného tvaru např. stříháním, natáčením, ale i použitím žehličky či kulmy na vlasy. Je však důležité používání speciálních přípravků (běžně dostupné oleje či termo mléka), které chrání vlasy před působením tepla, např. při žehlení.

Napsat komentář