Hledáte trendy spodní prádlo, zvolte Climber trenýrky

Muži si spodní prádlo vybírají nejen podle vzhledu, ale také podle komfortu a pohodlí, které jim při nošení přináší. Mezi nejoblíbenějšími druhy spodního prádla najdeme slipy, boxerky a především volné trenýrky. Muž, který hledá volné a pohodlné spodní prádlo, které nepřiléhá a poskytuje mu maximální volnost při pohybu, volí volné trenýrky. Mezi oblíbenou značku pánských trenýrky patří české Climber trenýrky. Značka Climber je známá především svými pohodlnými pánskými trenýrkami.  Mezi muži si získaly tyto komfortní trenýrky oblibu díky propracovanému střihu a lehkému materiálu, který poskytuje komfort při každodenním nošení.

climber trenýrky

Climber trenýrky jsou pohodlné.

Climber trenýrky jsou šité českými švadlenkami

Značka Climber je na českém trhu už řadu let. Mezi její výrobky patří zejména pánská a dámská konfekce a pánské bavlněné Climber trenýrky. Climber trenýrky jsou ušité z bavlněného materiálu, tzv. popelínu. Popelín je jemnější bavlněné plátýnko, které se vyznačuje vysokým leskem, klouzavým povrchem a přitom jemností a pevností. Díky těmto vlastnostem jsou mezi muži oblíbené pro každodenní nošení, ale i na spaní jako komfortní spodní nebo noční prádlo.  Všechny výrobky jsou navíc šité v České republice. Každý výrobek tak projde rukami šikovných českých švadlenek a nákupem tak podpoříte českou kvalitní oděvní výrobu.

climber trenýrky

Climber trenýrky jsou české výroby.

Správná volba pro mladší i zralé muže

Spodní prádlo Climber a Climber trenýrky vás překvapí také designem a vzory jak pro mladší tak pro zralé muže. Trenýrky jsou ušité z vkusného a trendy materiálu. Vzorům dominují především vzory s motivem kárka nebo kostiček. Výjimkou nejsou trenýrky se vzory proužků nebo abstraktními vzory, které volí především mladší muži. Na své si ale také přijdou i zralí muži, kteří volí především tlumené barvy a decentní vzory. Mladší muži dávají přednost originálním vzorům a pestrým barvám, které tak potvrdí trendy oblečení a moderní vzhled.

Napsat komentář