Výletní loď a její kouzlo

Plavba na výletní lodi je pro mnohé lidi tou nejlepší dovolenou, protože si tam mohou dokonale odpočinout a přitom vidět ne jednu, ale hned několik destinací. Nepotřebujete se rozhodovat, kterou zemi navštívíte, během plavby na výletní lodi budete každý den v jiném městě, zemi, či ostrově. Přitom nemusíte hnout ani prstem, budete si jen užívat plavbu a překrásnou scenérii a výletní loď vás dostane kam je třeba. Na palubě se určitě nebudete nudit. Je tam množství restaurací, kaváren, klubů, bazény dokonce i divadlo, fitness či dětská hřiště. Výletní loď je vlastně takové malé město na vodě. Najdete tam vše a můžete se snažit jak jen chcete, ani zdaleka nevyzkoušíte všechny atrakce. Je to přímo nemožné!

výletní loď

Dovolenkové výletní lodě

Výhody výletní lodi

Nespornou výhodou plavby na výletní lodi je cena. Kdybyste měli spočítat peníze, které byste utratili na dovolené v několika zemích, na cestování, hotely, stravu a mnoho dalšího, přešla by vás chuť vůbec na nějakou dovolenou chodit. Na výletní lodi to máte vše v jednom, nemluvě o tom, že se nemusíte honit a pokaždé vybalovat kufr. Kromě ceny určitě oceníte fakt, že plavba výletní lodí je bez stresu. Při klasické dovolené musíte plánovat jak se tam dopravíte, kde se ubytujete, kam se půjdete najíst a jiné věci – po všem tom plánování dovolené můžete mít pocit, že potřebujete dovolenou od plánování. To vám při výletní lodi nehrozí. Pouze se dostavíte na palubu a odpočíváte. Personál lodi je velmi vstřícný a milý a během plavby se budou starat o to, abyste měli vše co potřebujete. Nemluvě o tom, že menu v restauracích na palubě je neskutečně chutné, protože na lodi jsou zaměstnáni ti nejlepší šéfkuchaři. Výhodou plavby na lodi je i to, že tam potkáte spoustu nových lidí různých národností.

výlení loď

Jaká je vaše vysněná dovolená?

Nechte se hýčkat

Protože asi každý hledá na své dovolené hlavně odpočinek a uvolnění, výletní loď vás ani v tomto nezklame. Masáž, opalování, spa, chůva dětí zdarma, zda vířivka jsou pouze takovou malou ukázkou, co všechno můžete na lodi vyzkoušet. Nechte se hýčkat každý jeden den vaší plavby a přijdete domů jako znovuzrození. Zaplavte si v bazénu pod širým nebem a nechte si promasírovat ztuhlé svalstvo. Na plavbu výletní lodí budete ještě dlouho v dobrém vzpomínat a na klasickou dovolenou už ani nepomyslíte.

Vyskoušejte třeba Twin City Liner.

Napsat komentář