Kšandy správně řečeno šle

V poslední době se více hovorově používá výraz kšandy než šle. Šle jsou velmi praktický modní doplněk. Dříve se používali kšandy na knoflíky všité v kalhotách. Dnes se od tohoto nepraktického řešení upustilo a používají se kovové klipsy, které se jednoduše na kalhoty připnou. Navzdory praktičtějšímu řešení s kovovými klipsy mají kšandy na knoflíky mnoho příznivců, je to retro in, takže jsou vyráběny dodnes. Mohou sloužit pro různé účely. Zakladní účel kšand je ten, aby držely kalhoty. K tomuto účelu se využívají různé druhy kšand. Základním dělením jsou kšandy tvaru X nebo tvaru Y. Šle v tvaru Y mají dva popruhy vpředu a jeden vzadu a šle v tvaru X mají dva popruhy jak vzadu tak vpředu.

kšandy

Kšandy jsou velmi stylové.

Kšandy bývají pracovní, společenské i sportovní.

Ke každému z těchto účelů jsou kšandy trochu jiné, aby vyhovovali používání. U pracovních a sportovních kšand není dobré když jsou užší než 3 cm. Pánské šle jsou nejen originální, ale i praktické. Pro sporty jako je třeba hokej nebo lyžování se používají šle super široké šíře 5 cm. Tyto sportovní šle musí mít velice pevné klipsy, aby pevně držely u kalhot.

Společenské nebo pracovní kšandy pro denní nošení.

Pro společenské a běžné nošení se používají kšandy různých šíří. Kšandy mohou být jak s jednoduchými kovovými klipsy tak i kombinované s koženými poutky. Kšandové vzory jsou jemné a elegantní v podobě kára, proužků, puntíků ve větším nebo menším rozložení.

kšandy

Kšandy se skvěle hodí do obleku.

Nabídka kšand je velice bohatá, vybere si každý.

Pořiďte si šle pokud vás táhne opasek v pase, s kšandami si dopřejete větší volnosti. Šle jsou daleko pohodlnější než opasek. Stylové elegantní šle jsou v různých barvách, které můžete dobře kombinovat se svým oblečením. Vybírejte tak, aby se hodily k vašemu zevnějšku. Šle, které jsou baleny v dárkových krabičkách jsou oblíbeným dárkem pro muže. Šle se také dobře kombinují s kravatou nebo s motýlkem. Také je možné vidět soupravy stejného vzoru kšand, motýlka a kapesníčku dodávané v sadě přímo od výrobců.

Napsat komentář