Kalhotky Pleas mají vytříbený styl

Určitě se shodněme na tom, že dámské spodní prádlo musí být kvalitní a příjemné na nošení. Aby vše bylo splněno, dbejte při výběru spodního prádla zejména na výběr kvalitního materiálu, perfektního zpracování a ověřenou značku spodního prádla. Krásný a luxusní vzhled umocní všechny požadavky na kvalitu a vy se ve spodním prádle budete nejen cítit skvěle, ale budete i skvěle vypadat. Značka spodního prádla Pleas a dámské kalhotky Pleas do puntíčku splňují všechny výše uvedené vlastnosti.

kalhotky pleas

Kalhotky Pleas jsou kvalitní.

České kalhotky Pleas a jejich historie

Věděli jste, že první známky o značce Pleas pochází od roku 1939, kdy vznikla společnost pod názvem Pleas a.s. Od roku 1940 je značka „Pleas“ oficiálně zaregistrována jako ochranná známka. V letech 1945–1948 došlo ke znárodnění podniku a od roku 1949 se podnik jmenoval „Pletařské závody Karla Havlíčka Borovského, národní podnik“. V roce 1967 se vrátila tradiční značka Pleas do názvu firmy a Pleas se stal jedním z největších textilních koncernů v ČSSR. V roce 1994 byla založena společnost „PLEAS a.s.“, kterou v roce 1995 převzala firma Schiesser Holding se sídlem ve Švýcarsku. Kalhotky Pleas jsou tedy kompletně vyrobeny v České republice od procesu zhotovení úpletu až po konečné zabalení hotového výrobku. Na výrobě se podílí více než 700 zaměstnanců.

kalhotky pleas

Kalhotky Pleas jsou vyrobeny v České republice.

Kolekce spodního prádla Pleas

Kalhotky Pleas a dámské spodní prádlo Pleas prošlo zas svou historii řadou změn střihů, materiálů a vzorů. V současné době se spodní prádlo vyrábí v základní kolekci „basic“ a v módní kolekce. Základní kolekce nabízí zákazníkům kalhotky v různých střizích, od klasických vyšších kalhotek, po bokové, přes brazilky a nohavičkové kalhotky. V neposlední řadě se objevuje i střih tanga nebo stringy. Kolekce Basic se šije z bavlněných úpletu v základních barvách bílé, tělové a černé. Naproti tomu kalhotky z módní řady se vyrábí z potištěných úpletů v různých barvách a vzorech. Spodní prádlo potěší jakoukoli ženu, neboť své výrobky šije od velikosti S až po velikost 4XL.

Napsat komentář