Chlapecké pyžamo – poradíme vám jak se zorientovat v dnešní široké nabídce značek

Ač to tak nemusí vypadat, vybrat vhodné pyžamo pro malého raubíře nemusí být tak jednoduché. Zorientovat se v široké škále značek, druhů materiálů a střihů nám může dát zabrat. Vypíchli jsme pro vás pár tipů, jak vybrat správně. Děti bývají živé, neposedné a oblečení se snadno zašpiní nebo se udělá dírka. A stejně tak je to s domácím oblečením a chlapeckým pyžamem. Pro kvalitní spánek je potřeba kvalitní chlapecké pyžamo. V dřívějších dobách nebyl výběr spodního a nočního prádla takový, jako je dnes. Převládaly jednoduché střihy, kalhoty jedné barvy v pase do gumy a mít na pyžamu obrázek byl synonymem podpultového zboží. Dnešní rodiče mají výhodu, že si mohou vybrat z široké škály barev, materiálů, vzorů a střihů.

chlapecké pyžamo

Chlapecké pyžamo jedině z bavlny

Chlapecké pyžamo a výběr materiálu

Děti rostou jako z vody a nové pyžamo potřebují zkrátka každý rok nové, někdo i co půl roku. Výběr správného chlapeckého pyžama je důležitý pro komfort malých raubířů při spánku a pro spokojené dítě. Výběr správného chlapeckého pyžama je důležitý, aby se v nich vaše dítko cítilo pohodlně. Prozradíme vám, jak si s výběrem poradit. Výběr správného materiálu s vysokým obsahem bavlny je zárukou kvalitního a prodyšného chlapeckého pyžama. Pro lepší pružnost se kromě čisté bavlny přidává do materiálu také elastan, který zaručí skvěle padnoucí střih opravdu každé postavě. Díky elastanu se také chlapecké pyžamo nezmačká.

chlapecké pyžamo

Chlapecké pyžamo od ověřeného výrobce

Po které značce chlapeckého pyžama sáhnout?

Asi nejlepší rada, je vybírat chlapecké pyžamo u ověřených výrobců, které máte vyzkoušené a máte s nimi dobrou zkušenost. Další možností je nakupovat na doporučení svých známých, kteří mají také dobrou zkušenost s danou značkou. Výběr správné barvy je neméně důležitý. Chlapci obecně mají rádi spíše tlumenější barvy jako je modrá, zelená, tyrkysové nebo šedá. Velmi oblíbené jsou našité nebo nažehlené obrázky. Velmi oblíbené jsou také licenční motivy se známými filmovými postavičkami.  Vzpomeňte si, kterou postavičku má vaše dítě právě nejradši, a podle toho mu pyžamo vyberte. Uvidíte, že mu uděláte radost.

Napsat komentář